Maciej Skorski

 Maciek Skórski

Student wydziału MEiL na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Od 2013 roku członek Sekcji Rakietowej. Swoją pracę w SR rozpoczął w grupie konstrukcyjnej. Od października 2015 koordynator grupy zajmującej się odbudową i modyfikacją rakiet A2 i H1. W 2016 roku wicekoordynator a obecnie koordynator Sekcji Rakietowej. Oprócz rakiet interesuje się marszami na orientację.

Taduesz Gornicki

 

Tadek Górnicki

Student wydziału MEiL na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn od 2012 roku. Do Sekcji Rakietowej (SR) dołączył na pierwszym roku i od początku aktywnie działał w grupie konstrukcyjnej. W latach 2014-2015 członek zarządu Studenckiego Koła Astronautycznego (SKA). W latach 2014-2015 koordynator projektu CanSat Launcher. Koordynator Sekcji Rakietowej w roku 2016, obecnie wicekoordynator.

 

Jan Kierski

 Janek Kierski

Student wydziału MEiL na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka od 2012 roku. Od 2014 członek Sekcji Rakietowej. Swoją pracę w SR rozpoczynał w grupie konstrukcyjnej. Od 2015 projektuje systemy odzysku do rakiet H1, E1 oraz CanSat Launcher. Aktualnie koordynator projektu CanSat Launcher. Poza tym jest entuzjastą muzyki eksperymentalnej, pilotem paralotniowym i jachtowym sternikiem morskim. Gdy nie pracuje w warsztacie, można go spotkać na treningach sekcji lekkiej atletyki PW.

 

Witold Wasowski

 Witek Wąsowski

Student wydziału MEiL na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka od 2014 roku. Od 2015 członek Sekcji Rakietowej. Swoją pracę w SR rozpoczął w grupie silnikowej. Od jesieni 2015 koordynator projektu Rakiety Edukacyjnej. Gdy nie pracuje w warsztacie, pracuje w garażu - samochody to jego druga pasja. 

FacebookTwitterYoutube

Szukaj